fbpx

BioRePeel CL3 – chemický peeling

Doba trvání 60 minut
Cena 1890 Kč

Unikátní patentovaný dvoufázový peeling s účinky mezoterapie umí díky kombinaci aminokyselin a vitamínů obnovit poškozenou kožní tkáň nejen na povrchu, ale také ve spodních vrstvách pokožky. Působí tak jako skin booster pleti s vysoce biostimulačními a revitalizačními účinky. Umí tak pleti navrátit přirozený a mladistvý vzhled.

Jedinečné inovativní složení BioRePeelCl3 umožnuje jemným exfoliačním účinkem stimulovat poškozenou kožní tkáň. Účinnost léčiva je zvýšena současnou doplňkovou prací dvou fází, tedy lipofilní a hydrofilní.

Lipofilní fáze poskytuje pokožce vlhkost a obnovuje její ochrannou bariéru, podporuje pronikání účinných látek do hlubokých vrstev epidermis.

Hydrofilní fáze iniciuje procesy omlazení pokožky, obnovuje její strukturu a má liftingový účinek. Zahrnuje jedinečné působení kombinace kyselin a vitamínů. Tato hydrofilní fáze plní také funkce hluboké biostimulace a revitalizace pokožky.

Díky tomuto jedinečnému složení je vhodný pro:
– vrásčitou, suchou, dehydratovanou a ochablou pleť bez jasu
– aknózní pleť v akutním stadiu ale také postakné
– mastnou pleť s rozšířenými póry
– vrásčitou a zjizvenou pleť

Peeling BioRePeelCl3 nevyžaduje žádnou speciální přípravu před provedením a je jedním z nejjemnějších chemických peelingů.

Mezi výhody peelingu BioRePeelCl3 patří: 
– okamžitý viditelný pozákrokový efekt
– svěží pleť s obnovenou strukturou, svalovým tonusem a elasticitou
– normalizace tvorby kolagenu a kyseliny hyaluronové
bojuje proti následkům působení UV záření
– bez nutnosti lokálního anestetika

ZÁKROK LZE PROVÉST KDYKOLIV BĚHEM ROKU

Průběh zákroku: Po odlíčení se na očištěnou pleť nanese jedinečná gelová kombinace BioRePeel a nechá působit pár minut. Většinou klientka pociťuje mírné štipkání, nejedná se však o bolestivé ošetření. Následně se zneutralizuje a nanese biocelulózová hydratační maska.

Ihned po ošetření je pokožka jemná, vypnutá a rozzářená. Za 2 až 3 se většinou dostaví mírná exfoliace (olupování), která odstraní odumřelé kožní buňky.

Doporučují se 1 – 4 kúry s rozestupem minimálně 10 – 20ti dnů. 


Kontakt:
Jagellonská 7, Plzeň 30100
+420725934922
beautypointsalon@seznam.cz

Zpět na hlavní stránku