fbpx

ANTI AGING – zpevňující ošetření proti vráskám

Doba trvání 90 minut
Cena 1690 Kč

Společně probereme Vaše problémy s pletí a určíme její diagnózu. Dále Vás čeká hloubkové čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle a hydrodermabraze, která jemně, ale důkladně zbaví pleť ucpaných pórů, černých teček a nečistot. Následuje peeling, masáž obličeje, bipolární radiofrekvence, hydratační hydrogelová maska a PDT lampa (terapie světlem).

Bipolární radiofrekvence – Využívá tepelnou energii , kterou působí do hlubších kožních vrstev. Zároveň aplikuje elektromagnetické vlny, které stimulují kolagenové vlákna k tvorbě nového kolagenu a elastinu. Výsledkem je pevnější pleť s úbytkem vrásek a zmírnění projevů ochablé pleti. Dochází ke stimulaci kolagenu, zlepšení pevnosti pleti a zjemnění vrásek.

Hydrodermabraze je jediná kosmetická procedura, která umožňuje provést vyčištění, peeling a hydrataci pokožky během jediného zákroku. Při ošetření se odstraní černé tečky, uvolní nečistoty z pleti, odstraní odumřelé kožní buňky, zjemní a hydratuje pokožka. Unikátní technologie umožňuje hluboké čištění pórů, rozpouští a vysává nečistoty. Také odstraňuje mazové zátky a póry zůstávají čisté.

Unikátní hydro-dermabrazní nástavec tryská úzký pramínek vody a čistí pleť vysokorychlostním vakuovým sáním. Tekutina z něj mezitím pomáhá hydratovat pleť. Hlavní výhodou tohoto hydro-dermabrazního přístroje je jeho šetrnost, které je docíleno tím, že přístroj používá pouze vybrané sérum dle požadavku vaší pleti.

Ultrazvuková špachtle vyčistí velmi šetrně vaši pleť, provede peeling a pečlivě zapracuje účinné látky do pokožky. Přístroj je navržen tak, aby se snadno dostal i do hůře dostupných míst, například kolem nosu.

Ultrazvuková špachtle používaná v kosmetice využívá šetrný nízkofrekvenční ultrazvuk. Používá se takzvané kavitační čištění. Nečistoty jsou odstraněny bezbolestnou metodou, přitom se jedná o hloubkové a účinné čištění bez podráždění.

Mikroskopické dutinky, které máme v pleti, se nám za krátký čas zanesou nečistotami. Přístroj pomocí rázové vlny nečistoty vytlačuje. Odumřelé kožní buňky jsou odstraněny, mizí černé tečky a pupínky, rozšířené póry se stahují a pomáhá i při akné nebo zmírnění jizev. Pleť je ošetřená a regenerovaná.


Kontakt:
Jagellonská 7, Plzeň 30100
+420725934922
beautypointsalon@seznam.cz

Zpět na hlavní stránku