fbpx
BLOG

Ultrazvuková špachtle, šetrný pomocník pro ošetření pleti

Kdo se s ultrazvukovou špachtlí ještě nesetkal, jistě by se rád dozvěděl, jak tento šetrný nástroj pomáhá v péči o pleť. Jeho použití je snadné a dokáže odstraňovat nečistoty i z míst, kam kosmetický tampón a čistící sérum proniká jen obtížně.

 

Stovky let ve službách žen

Už v roce 1791 se objevují zmínky o používání galvanického proudu k léčebným procedurám a později se technologie používá k bělení pokožky. Od těch dob uplynula spousta času, přístroje prošly mnoha inovacemi a dnes se můžeme těšit na mnoho velmi výkonných pomocníků. Jedním z nich je ultrazvuková špachtle, která v rukou zkušené pracovnice vykouzlí prozářenou a hydratovanou pleť i vám.

Co umí ultrazvuková špachtle

Ultrazvuková špachtle vyčistí velmi šetrně vaši pleť, provede peeling a pečlivě zapracuje účinné látky do pokožky. Klientky hodnotí čištění ultrazvukovou špachtlí jako příjemnou metodu, která nezanechává stopy po podráždění. Klientky s citlivější pletí mohou zaznamenat červené flíčky po běžném manuálním čištění pleti. Při použití ultrazvukové špachtle se s podrážděním pleti téměř nesetkáváme. Přístroj je navržen tak, aby se snadno dostal i do hůře dostupných míst, například kolem nosu. Ultrazvuková špachtle používaná v kosmetice využívá šetrný nízkofrekvenční ultrazvuk. Nečistoty jsou odstraněny moderní bezbolestnou metodou, přitom se jedná o hloubkové a účinné čištění bez podráždění.

 

Jak ultrazvuková špachtle pomáhá v péči o pleť

Ultrazvuková špachtle používá takzvané kavitační čištění. Mikroskopické dutinky, které máme v pleti, se nám za krátký čas zanesou nečistotami. Přístroj pomocí rázové vlny nečistoty vytlačuje. Odumřelé kožní buňky jsou odstraněny, mizí černé tečky a pupínky, rozšířené póry se stahují a pomáhá i při akné nebo zmírnění jizev. Pleť je ošetřená a regenerovaná. Díky ultrazvukové špachtli je možné do pleti zapracovat mnohem efektivněji ošetřující a pěstící látky.

Pravidelné čištění ultrazvukovou špachtlí

Při pravidelném čištění ultrazvukovou špachtlí klientky uvádí, že se jim zlepšuje kvalita pleti, pleť je pružnější, vypadá svěže, zářivě a zdravěji. Jemné vrásky se vyhlazují a pigmentace v obličeji je světlejší. Ultrazvuková špachtle stimuluje kolagenová vlákna, vaše pleť bude stárnout pomaleji. Příjemné chvilky v kosmetickém salónu vrátí vaši pleť o několik prožitých let zpět.

Jak probíhá ošetření ultrazvukovou špachtlí

Není třeba mít obavy, není to těžký zednický nástroj, je to malý strojek, podobné velikosti jako holící strojek. Hlavice je kovová destička, tvarovaná podle zakřivení obličeje. Vysílá vysokofrekvenční vibrace a všechny nečistoty vyhání ven.

Před ošetřením se na obličej nanese tenká vrstva gelu, pleť se zakryje foliemi a prohřívá se. Ultrazvukovou špachtlí se pomalými pohyby projíždí po obličeji a stírají se nečistoty. Je slyšet šustivý a malinko pisklavý zvuk. Po ošetření následuje obvykle hydratační péče, pleťová maska a něžná masáž obličeje a dekoltu podporující prokrvení.

 

Už jste si vybrali svůj termín návštěvy?

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *