BLOG

Sleva na kosmetické ošetření na termíny 4.12. a 7.12. 2019

Na last minute termíny 4.12. a 7.12. nabízíme ojedinělou akci, a to slevu 20% na veškerá kosmetická ošetření a lash lifting.
Zarezervujte si termín ONLINE a užívejte si odpočinku a krásné, čisté a a zdravé pleti, která je po ošetření samozřejmostí.

Můžete vybírat z následujícíh procedur. Pokud rozkliknete název kosmetického ošetření, rozbalíme se vám stránka s přesným popisem jednotlivých úkonů, které ošetření zahrnuje. Sleva 20% bude odečtena na místě v salonu.
Sleva platí pouze na dny 4.12. a 7.12

 

 
 • ACNE CONTROL – Ošetření pro aknózní pleť
  Doba trvání: 60 min.

   


  Lash lifting + Lash botox (výživa na řasy)

  Hydrodermabrazalní kosmetické ošetření.
  Společně probereme Vaše problémy s pletí a určíme její diagnozu. Dále Vás čeká hloubkové čištění pleti pomocí hydrodermabraze, která jemně, ale důkladně zbaví pleť ucpaných pórů a nečistot.

  Hydrodermabraze je jediná kosmetická procedura, která umožňuje provést vyčištění, peeling a hydrataci pokožky během jediného zákroku. Při ošetření se odstraní černé tečky, uvolní nečistoty z pleti, odstraní odumřelé kožní buňky, zjemní a hydratuje pokožka. Unikátní technologie umožňuje hluboké čištění pórů, rozpouští a vysává nečistoty. Také odstraňuje mazové zátky a póry zůstávají čisté. Hydropeel nástavce disponují abrazivními hroty, které umožňují dokonalou exfoliaci kůže bez nežádoucího podráždění. Unikátní hydro-dermabrazní nástavec tryská úzký pramínek vody a čistí pleť vysokorychlostním vakuovým sáním. Tekutina z něj mezitím pomáhá hydratovat pleť. Hlavní výhodou tohoto hydro-dermabrazního přístroje je jeho šetrnost, které je docíleno tím, že přístroj používá pouze vodu a případně vybrané sérum dle požadavku vaší pleti.
  Při této variantě je navíc na závěr provedena relaxační masáž obličeje, také se aplikuje hloubkově čistící a hydratační maska.

  Při každém kosmetickém ošetření diagnostikujeme vaši pleť a zvolíme to nejvhodnější ošetření, které nejlépe pleti pomůže. Ošetření se skládá z povrchového čištění pleti a hloubkového čištění diamantovou mikrodermabrazí i ultrazvukovou špachtlí a hydrodermabrazí díky kterému odstraníme přebytečný maz a nečistoty z pórů.

   


  Lash lifting řas + hloubková výživa

  Doba trvání: 90 min. Cena: 990 Kč

  Čeká Vás natočení řas, nanesení vyživující kůry na řasy, která zvyšuje objem, uzdravuje, urychluje růst a výrazně posiluje přírodní řasy. Tato technika spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu. Výsledným efektem jsou zatočené a jakoby vytažené řasy směrem k obočí, včetně výživy.  Vhodné pro klientky, které mají rovné řasy směřující dolů, pro ty, které nechtějí prodloužené řasy a také pro klientky, které prodloužené řasy nosily a po sundání jsou jejich řasy rovné.

   

   

   

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *