fbpx
Kosmetická ošetření

ANTI AGING – Zpevňující kosmetické ošetření proti vráskám

Doba trvání: 90 min. Cena: 1490Kč

Toto ošetření s BIPOLÁRNÍ RADIOFREKVENCÍ je speciálně upravené pro potřeby zralé pleti. Dochází ke stimulaci kolagenu, zlepšení pevnosti pleti a zjemnění vrásek.

 

Nejprve vás čeká hloubkové čištění pleti pomocí HYDRODERMABRAZE, což je jediná kosmetická procedura, která umožňuje provést vyčištění, peeling a hydrataci pokožky během jediného zákroku.
   Při ošetření se odstraní černé tečky, uvolní nečistoty z pleti, odstraní odumřelé kožní buňky, zjemní a hydratuje pokožka. 
Unikátní technologie umožňuje hluboké čištění pórů, rozpouští a vysává nečistoty. Také odstraňuje mazové zátky a póry zůstávají čisté. Hydropeel nástavce disponují abrazivními hroty, které umožňují dokonalou exfoliaci kůže bez nežádoucího podráždění.

   Hydro-dermabrazní nástavec tryská úzký pramínek vody a čistí pleť vysokorychlostním vakuovým sáním. Tekutina z něj mezitím pomáhá hydratovat pleť.
   Hlavní výhodou tohoto hydro-dermabrazního přístroje je jeho šetrnost, které je docíleno tím, že přístroj používá pouze vodu a případně vybrané sérum dle požadavku vaší pleti.

Dále se využívá BIPOLÁRNÍ RADIOFREKVENCE která je známá jako neinvazivní lifting. Výsledkem je viditelně pevnější, pružnější pokožka. Dochází ke znatelnému zdokonalení kontury obličeje, zmírnění vrásek, hydrataci a výživě pleti.
Radiofrekvence využívá tepelnou energii , kterou působí do hlubších kožních vrstev. Zároveň aplikuje elektromagnetické vlny, které stimulují kolagenové vlákna ke tvorbě nového kolagenu a elastinu. Výsledkem je pevnější pleť s úbytkem vrásek, zmírnění projevů ochablé pleti. Efektu vypnutí je dosahováno postupně až do jednoho měsíce po ošetření.

Počet ošetření záleží na stavu pleti klientky a také na požadovaném výsledku. Je doporučeno 3-4 ošetření. Maximální počet není omezen s odstupem 7-21 dnů.

Ošetření zahrnuje:

  • Diagnostiku pleti.
  • Hloubkové čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle, která funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací, díky kterým dochází k uvolňování přebytečného mazu z pokožky a odstranění mazových zátek (černých teček).
  • Čistící masku s ovocnými enzymy, která pročišťuje, okysličuje a odstraňuje odumřelé buňky pokožky .
  • Hloubkové čištění pleti pomocí HYDRODERMABRAZE, která jemně, ale důkladně zbaví pleť ucpaných pórů a nečistot.
  • Peeling dle typu pleti, pro lepší látkovou výměnu pokožky a její zjemnění.
  • Hydratační masku pro dodání potřebné výživy a vitamínu pro pleť.
  • Ošetření pleti BIPOLÁRNÍ RADIOFREKVENCÍ pro stimulaci kolagenu, zjemnění vrásek a zpevnění kontur obličeje.
  • Masáž obličeje a dekoltu, pro prokrvení pokožky a uvolnění obličejových svalů.
  • Zapracování séra pro podporu obnovy růstu nových kožních buněk a revitalizaci pokožky.
  • Doporučení vhodné domácí péče pro vaši plet.

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *